חדרי ישיבות מומלצים בתל אביב- החדרים הכי חמים

באזור גוש דן, מפגשים עסקיים הם חלק יום יומי הנוף. במיוחד בתל אביב, שם ניתן לראות התקשרויות בין אנשי עסקים שונים שמתרחשות גם במרחבים ציבוריים. בשנים האחרונות, שיחות מקצועיות עברו מבתי הקפה והן מתרחשות בתוך חדרי ישיבות בתל אביב. חדרים אלו מותאמים להשכרה לטווח קצר והם מאפשרים ניהול מפגשים בסביבה מקצועית מיוחדת. השימוש בחדרי הישיבות, יוצר אווירה מכובדת ונותן תנאים טובים מבחינה טכנולוגית להצגת מידע בצורה מקצועית.

בבואכם לחפש חדרי ישיבות בתל אביב, לטובת מפגש חשוב, אתם רוצים לצמצם עד כמה שאפשר את החיפוש. חשוב למצוא פתרונות של חללים אטרקטיביים, אשר עונים על הצרכים שלכם ויכולים להיות זמינים בכל רגע נתון. וכדי לעזור לכם למצוא את חדר הישיבות המושלם, אספנו חמישה חדרי ישיבות מושלמים באזור תל-אביב:

פאוורהאוס רמת החייל

פאוורהאוס הוא חלל עבודה משותף שמציע חדרי ישיבות יוקרתיים בעיצוב מפואר. זהו מותג בינלאומי של חדרים להשכרה לטווח קצר, שמחזיק סניף בנוסף בעיר הבירה של סין. חברת פאוורהאוס קיימת כבר שני עשורים, והיא מקדמת ערכים של מצוינות עסקית ושיתופי פעולה בינלאומיים. החברה מציעה חללים לעבודה משותפת או משרדים פרטיים, לצד עמדות עבודה באופן ספייס. והכל באחד המיקומים הכי מיוחדים של אזור תל אביב ובעלות המתחילה מ 250 ש"ח לשעה.

אורבן פלייס רוטשילד תל אביב

בלב הפועם של העיר, בגובה 9 קומות מעל שדרות רוטשילד ממוקם אחד מחללי העבודה המשותפים המדהימים ביותר. אורבן פלייס בהחלט מספקת את החוויה האורבנית, ומציעה חללים משותפים לצד משרדים פרטיים. כאשר החוויה האמיתית היא הנוף של תל אביב. המתחם מציע אבזור יוקרתי, וחוויית עבודה נוחה ונעימה לכל. כמו כן, תוכלו למצוא חדרי ישיבות להשכרה גדולים יחסית, לטובת אירועים מיוחדים במתחם. עלות התחלתית להשכרה מתחם אורבן פלייס עומדת על מאה וחמישים שקלים לשעה.

חדרי ישיבות בתל אביב
חדר ישיבות במתחם העבודה פאוורהאוס ברמת החייל

ROOMS מבית פתאל

זה הוא מתחם עבודה ששייך לרשת המלונות פתאל וממוקם לצידו של מלון מפואר. המתחם מאפשר פגישות עסקים עם אנשים מכל רחבי העולם, שמגיעים להתארח במלון העסקים. חללי עבודה משותפים ומשרדים פרטיים מפוארים יאפשרו לכם לבחור את התפאורה לפגישות הכי חשובות בקריירה שלכם. אזור לאונג מפנק יוצר אווירה עסקית קלילה יותר, והמטבח המאובזר מאפשר אירוח של ישיבות ארוכות. עלות השכרת חדר במתחם מתחילה 127 שקלים לשעה.

מרקספייס בדרך בגין

מרחק הליכה קצר מתחנת הרכבת השלום בתל אביב, פועל מתחם העבודה הכי שווה שיש לעיר להציע. זה הוא מתחם שמארח ישיבות עסקים יוקרתיות במיוחד. בזכות שני חללים גדולים שמתאימים בדיוק לחוויה העסקית שאתם מבקשים ליצור. העלות התחלתית להשכרה חדר במתחם היא 200 שקלים לשעה.

אברהם ביזנס

אירוח ברמה בינלאומית, שמתאים למפגשים של קבוצות עסקיות מכל רחבי העולם. אם אתם מארחים משקיעים מחו"ל, זהו המקום שבו תרצו להיפגש כדי להכיר להם את תל אביב. כמו כן, חשוב לדעת שאתם יכולים לשלב את הביקור גם בחוויית לינה במלון הצמוד. טווח המשתתפים בכל פגישה יחסית גדול, והחדרים מתאימים גם לאירועים עסקיים ולא רק לפגישות. עלות ההשכרה ההתחלתית היא 110 שקלים לשעה.