הרעב משתלט על הישיבה – השכרת חדר ישיבות כולל קייטרינג

יצא לכם פעם לעבוד במשך שעות ארוכות על פרוייקט גדול, אתם יודעים כמה מהר הרעב יכול להשתלט עליכם. ויותר מכך, עד כמה זה משפיע על תפוקת העבודה. בחדר ישיבות שבהם מתרחשים האירועים הכי גדולים של פיתוח העסק, התקבע בשנים האחרונות סטנדרט שנוגע להזמנת אוכל. יש שירותי קייטרינג שמספקים את הצרכים של כל אנשי החברה, ומאפשרים לכם להתרכז במשימה החשובה באמת, העסק. יצאנו להכיר את היתרונות של עולם הקייטרינג לעסקים.

הזמנת שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים – סטנדרט רב תחומי

ככל שעולם העסקים הישראלי הופך לגדול יותר, כך גם שוק העבודה הופך ומאורגן יותר ורמת ההשקעה בעובד גדולה יותר. במיוחד בקרב חברות ההייטק וגופים מתקדמים במשק, הרצון ליצור רווחה לעובדים עולה בכל מיני תחומי חיים. כל השאר בראש ובראשונה, עומדת רווחתם של העובדים במהלך ישיבות ארוכות ומורכבות. אנשי החברה, משקיעים את כל המאמצים המנהלים שלהם על מנת לקדם את המותג ולפתח את הפרויקט הנקודה והדבר הפשוט ביותר שאפשר לעשות בשבילם, הוא לדאוג לארוחת צהרים חמה אשר מגיעה עד לדלת המשרד עצמו. ולא משנה אם זה משרד בתוך חללי עבודה משותפים חלל הפגישות במטה החברה שלכם. שירותי קייטרינג איכותיים, יתאימו את עצמם למיקום בו אתם נמצאים, ויענו על כל הדרישות שלכם.

השכרת חדר ישיבות כולל קייטרינג

להרמת כוסית או פגישה חשובה – קייטרינג לחלל זמני

השימוש בשירותי קייטרינג בעולם העסקים, יכול להיות רלוונטי במיוחד לאירועים בהם כמות המשתתפים גדולה. בין היתר, בחברות רבות, התקבע נוהל הזמנת קייטרינג בעיקר לאירועים כמו:

  1. הרמות כוסית – רגע לפני החג, כאשר אתם רוצים לפנק את העובדים ולומר להם תודה. הרמת הכוסית היא אירוע משוחרר יחסית, שבו אתם לוקחים הפסקה מיום העבודה ובהחלט יכולים ליצור ארוחה משותפת בחדר הישיבות של המנהלים בחברה.
  2. לישיבות תכנון – אלו הן ישיבות שיכולות לקחת שעות על גבי שעות. הצורך של המשתתפים בישיבה הוא למצות את כלל האפשרויות ולעבור על נושאים רבים בבת אחת. כך שרמות הקשב גבוהות, והרגע יכול להשתלט על הצוות במהירות. התפקיד שלכם הוא לתכנן את חוויית הישיבה ועל כן צריך לדאוג לעובדים כל הזמן, לאוכל ונשנושים טעימים.
  3. פגישות רשמיות – עם לקוחות גדולים, ספקים מהארץ ומהעולם או משקיעים פוטנציאליים. פגישות אלו יקבעו את עתיד העסק שלכם ואתם לא רוצים לקחת שום סיכונים בהן. הזמנת השירותים לפגישה יכולה להיות מצומצמת מאוד, ולהתאים רק לצוות שנמצא בתוך חלל החדר , כך שהאוכל יהיה יוקרתי מאוד.

שיתוף פעולה בין כל הגורמים – ליצירת השכרת משרד מושלמת

על מנת להצליח להפוך את הפגישה שלכם לאירוע מושלם מא' ועד ת', עליכם לעבוד בשיתוף פעולה. ראשית, עם חברת הקייטרינג המלווה את האירוע. כדי ליצור תפריט המתאים לכמות האנשים ולסגנון. אבל מעבר לכך, שיתוף הפעולה הוא גם עם אנשי החברה שלכם, כדי לתכנן את לוחות הזמנים לפגישה ולקבוע את השעה שבה יגיע האוכל. כמו גם, על חלל הישיבות בו אתם פועלים. כשמדובר על המשרד שלכם, יהיה יותר קל לתכנן את האירוע. אבל אם אתם נמצאים בחללי עבודה משותפים, עדכנו את צוות הקבלה. והם, יכניסו את אנשי חברת הקייטרינג ויאפשרו לפגישה להתנהל כסדרה.